Poliklinika Spalato

• Povećaj slova
  • Resetiraj
  • Smanji slova

Poliklinika Spalato bavi se uslugama interne medicine, neurologije, ginekologije, mikrobiologije te fizikalne medicine i terapije. Pružamo vrhunsku uslugu koju obavljaju naše osoblje i specijalisti s najmodernijom aparaturom.

Cilj nam je omogućiti našim klijentima najpotpuniju uslugu uz prijateljsku atmosferu. Ponosimo se odnosima s našim klijentima i partnerima koji dugogodišnjim povjerenjem omogućuju rad na najvišem nivou. Osnivatelji poliklinike su dipl. ing. chem. Ilija Perić i prim. prof. dr. sc. Irena Perić, doktor medicine s višegodišnjim iskustvom i svjetski priznatim radovima na području pulmologije.

Zadovoljstvo nam je odgovoriti na sve Vaše upite te za sve informacije možete nas kontaktirati na telefonski broj 021/474-981, ili putem e-mail adrese Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Želimo Vam dobro zdravlje.

S poštovanjem, Vaša poliklinika Spalato

Pregledi spceijaliste interniste po vrlo povoljnim cijenama.