Poliklinika Spalato

• Smanji slova
Home Interna medicina

Djelatnosti ordinacije interne medicine

U području interne medicine preglede obavlja dr.med. Ivana Bašić te radi kompletnu preoperativnu obradu (EKG, spirometrija...). Kompletnu kardiološku obradu vrši prof. dr. sc. Dinko Mirić i to uz svoj subspecijalistički pregled, holtere (EKG, RR), ergometriju i color Doppler UZ srca.

Power Dopplerom i color Dopplerom radimo UZ krvnih žila svih regija, UZ i color Doppler abdomena, UZ limfnih čvorova svih regija i štitnjače uz dijagnostičku citološku punkciju.

U području pulmologije nudimo subspecijalističku obradu uz pregled, kutano testiranje na inhalacijske i nutritivne alergene (Prick test), spirometriju s testom bronhodilatacije, test bronhoprovokacije, oksimetriju, fiberbronhoskopiju, uzimanje aspirata bronha za mikrobiološku i citološku analizu, po potrebi biopsija za patohistološku analizu, UZ prsišta i pleuralna punkcija izlijeva.

Novosti

Otvorili smo novu dislociranu jedinicu poliklinike koja se bavi terapijom senzorne integracije.